Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2012 r. o 15:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2012 r. o 15:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia to "opium dla ludzi głupich" tak powiedział Lenin ! A w tym temacie całkowicie się z nim zgadzam ! Amen !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia to marketing, dzięki któremu kapłani sprzedają towar, którego nikt nie widzi i nie widział !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś górą! Zamknąć ryje i do kościoła Polsko B!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2012 r. o 15:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2012 r. o 15:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Wreszcie do Kraśnika wraca normalność
Kiedy wreszcie ty wrócisz do siebie na wieś? Kata słuchaliśmy od dziecka i jesteśmy porządnymi ludźmi. Tylko my jesteśmy normalni i to było tylko miłe spędzenie czasu i zabawa. Żeby traktować śmiertelnie poważnie artystyczne środki wyrazu to trzeba być zboczonym. Nie do pomyślenia za komuny była taka cenzura, odbywało się dużo koncertów i nikt nikomu w teksty nie zaglądał. Wystawiły się neoubeckie donosicielskie ryje i marzą o powrocie cenzury. Tak więc spadaj szukać zagrożeń dla twojego umysłu w gronie tobie podobnych a innym ludziom nie masz prawa nakazywać swoich chorych poglądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
deb***U NIE CHCE MI SIE Z TOBA GADAC BO BRAK MÓZGU JEST TAK WIDOCZNY W TWOIM KOMENCIE ŻE ZASTANAWIAM SIE JAK TE ŁAPY TWOJE KLEPIA W KLAWIATURĘ...MIŁEGO DNIA I WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA TYCH KTÓRZY SĄ W TWOIM OTOCZENIU!...A TY deb***U BEZ MÓZGU DLACZEGO BLUŹNISZ POD ADRESEM INNYCH-ŻYDÓW?! ZADAJ SE TO PYTANIE I IDŹ SIĘ POWIEŚ
Retoryka twoja całkiem wyjęta jest z jednej opcji partyjnej,czyli z żydokomuny,właśnie tam się dużo mówi o WYPATROSZENIACH czy o DOŻYNANIU WATAH, niech BÓG POjaśni ci w głowie !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amelia napisał:
Retoryka twoja całkiem wyjęta jest z jednej opcji partyjnej,czyli z żydokomuny,właśnie tam się dużo mówi o WYPATROSZENIACH czy o DOŻYNANIU WATAH, niech BÓG POjaśni ci w głowie !!!!!!!!
Tam się skupiają wszyscy MASARZE,jeszcze od czasów PRL-u. bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofanie religijne ! Każdy wierny może być takim samym muzułmaninem, judaistą ,faszystą, katolikiem pomodli się i będzie strzelał do ludzi ! Co za różnica czy nazywa się go szatanistą ? Szatan z siudmej klasy zagraża kacykom ? TAAAAAK o ile nie należy do jakiejś bandy partyjnej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest cos niewyobrażalnego w XXI wieku, jakaś średniowieczna cenzura - dobrze, że ich na stosie nie palą. Do zobaczenia 14.12.2012 w Biłgoraju w klubie Exodus. Nastepnym razem jak Antonina Krzysztoń przyjedzie do Lublina to spodziewam sie odpowiedniej i stosownej realkcji władz. Sam wychowałem sie na ich muzyce, słucha ich mój nastoletni syn, mało tego moja zona wysoce sobie ceni ich balladowe dokonania min. Łzę dla cieniów minionych" - to ponadczasowy utwór podobnie jak wiele innych. Mieszkańcy Kraśnika proszę doceńcie tego rodzaju "dokonania" władz w nastepnych wyborach. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
To już kurde przegięcie!KAT to cała moja młodość ,mam 37lat,KATA słucham od15 roku życia i jakoś nie wyrosłem na satanistę,nie odprawiam czarnych mszy,nie jem kotów ,nie drę biblii itd.chodzę do kościoła,mam ślub kościelny,obchodzę katolickie święta!Jakoś 22 lat słuchania "Diabelskiego domu" czy "Nocy szatana" nie zrobiły ze mnie satanisty!ku*** mać,dlaczego te cholerne PIS-owce rządzą w Kraśniku!!!!!!!!!!!!Nie ma większych zmartwień?Zamykane są zakłady pracy,ludzie wyrzucani na bruk,bezrobocie i nędza to obraz Kraśnika za rządów PIS-u!Ale to nie jest dla nich problem tylko to co śpiewa KAT!To jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ech, mam takie same odczucia a lat 43.I singla winylowego (dla młodszych - taki mały czarny krążek z dużą dziurką, do odtwarzania którego niezbędny jest gramofon, szybkość 45 obr/min.. ) Strona A singla to "Noce sztana", strona B "Ostatni tabor". I z tego powodu satanistą (a nawet jego namiastką) nie zostałem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYBORCY WYSTAWMY LEKARZOWI ZWOLNIENIE LEKARSKIE BEZTERMINOWE W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH.
ja za dwa lata dam mu dyscyplinarkę z urzędu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEDALEKA DROGA OD WIARY DO FANATYZMU !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Tylko CIOTO chyba jak jesteś na prochach, bu.ha.ha.ha.
Prochów nie biorę, alkohol tylko okazyjnie, mam wyższe wykształcenie. Na uczelni wykładowca filozofii p. Marek Czarnecki powtarzał aby samemu dążyć do wyjaśnienia a nie tylko przyjmować jako pewnik to co nam gadają ! Idąc tym śladem chciałem na forum Kościoła św. Józefa Robotnika ( to ten na fabrycznym ) porozmawiać o religii, skonfrontować argumenty, bo chciałbym być wierzącym ale rozum mi na to nie pozwala, niestety po, bodaj dwóch wpisach IP mojego komputera zostało zbanowane ! ! ! Co mnie utwierdza w przekonaniu, że religia jest tylko dla tych co z rozumem mają niewiele wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Prochów nie biorę, alkohol tylko okazyjnie, mam wyższe wykształcenie. Na uczelni wykładowca filozofii p. Marek Czarnecki powtarzał aby samemu dążyć do wyjaśnienia a nie tylko przyjmować jako pewnik to co nam gadają ! Idąc tym śladem chciałem na forum Kościoła św. Józefa Robotnika ( to ten na fabrycznym ) porozmawiać o religii, skonfrontować argumenty, bo chciałbym być wierzącym ale rozum mi na to nie pozwala, niestety po, bodaj dwóch wpisach IP mojego komputera zostało zbanowane ! ! ! Co mnie utwierdza w przekonaniu, że religia jest tylko dla tych co z rozumem mają niewiele wspólnego.
Maniek,z tym wykształceniem,to tak poważnie piszesz,czy trochę koloryzujesz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Jak ktoś będzie chciał takie zespoły sprowadzać, to niech robi to na prywatnym terenie – tłumaczy burmistrz Mirosław Włodarczyk. A co to za przeproszeniem twój prywatny teren?????????? mirek i ty łysy...dajcie sobie spokój..do żony i dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to przecież Kudła rozpętała aferę - je dajcie zwolnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts Można sprawdzić jak tłumaczy się Kraśnik, a w zasadzie jego uosobienie w nieokreślonej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...